Pigiausi skrydžiai į Oslą iš artimų oro uostų

Darbas Osle


Oslas – Norvegijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Joje yra daug lankytinų objektų, nuostabi gamta, kalnai, muziejai, prabangūs restoranai ir kitos įvairios pramogos. Visgi, dažnas į Norvegiją susiruošia atvažiuoti ne tik pailsėti, bet ir pagyventi. Pragyvenimo lygis Osle yra aukštas, o kainos, palyginus su Lietuvos kainomis – aukštos. Vidutinis mėnesinis uždarbis atskaičius mokesčius – 3048.41 eurų.

Darbas Osle

Darbas Osle yra siūlomas įvairių sričių darbuotojams. Dažniausiai atvykę į miestą žmonės pradeda ieškotis tokio darbo, kuris turi gerą užmokestį. Vis dėlto, jeigu turite galimybę, pasirūpinkite darbo paieškomis dar neišvykus į Norvegijossostinę – taip bus daug paprasčiau ir lengviau įsitvirtinti. Darbas Osle moterims taip pat siūlomas. Moterys gali dirbti kirpėjomis, masažistėmis, pardavėjomis, valytojomis ar kitose sferose, kur gali save realizuoti. Tikriausiai populiariausias darbas Osle – fabrikuose. Dažnas lietuvis atvažiuoja į šį miestą ir dirba šioje srityje. Visgi, jeigu norite užimti aukštesnes pareigas, išmokite norvegų kalbą – taip bus žymiai paprasčiau pritapti ir nejausite jokio diskomforto negalėdami susišnekėti.

Darbas Osle – Norvegijoje apmokamas ganėtinai gerai. Jeigu ruošiatės į šį miestą atvažiuoti tik vasarai ir turite kur apsistoti – tikrai verta. Kadangi Norvegijos sostinėje pragyvenimo lygis aukštas, kainos taip pat, kartais tenka daugiau nei pusę atlyginimo išleisti būtent šioje šalyje.

Oslo Oro uostai
  • Gardermoen oro uostas OSL
  • Moss Airport Rygge oro uostas RYG
  • Sandefjord oro uostas TRF