Pigiausi skrydžiai į Oslą iš artimų oro uostų

Oslo metro


Norvegija – ypatinga šalis, kurios kalnai, uolienos bei visa gamta nepalieka abejingo nei vieno. Visa tai galite pamatyti ir jos sostinėje – Osle. Oslas yra lankomas turistų miestas, pasižymintis unikaliais architektūriniais statiniais, muziejais, rūmais, tvirtovėmis bei kitomis lankytinomis vietomis. Norvegijos sostinę pamilsta tiek jaunimas, tiek ir vyresnio amžiaus žmonės, kadangi šiame mieste yra įvairiausių pramogų, kurios sudomina ir vėl kviečia sugrįžti. Jeigu jūsųatostogų objektas – Oslas, iš anksto pasidomėkite, kurias lankytinas vietas pamatysite bei kaip geriausiai jas galite pasiekti.

Oslo metro

Oslo metro sistema buvo pradėta statyti XIX amžiuje. Šiuo laikotarpiu buvo įrengta antžeminė, pirmoji metro linija. Vis dėlto, bėgant metams, jau XX amžiuje atsirado požeminė metro linija, o dar vėlesniais metais atidarė visa sistema. 2006 m. Oslo miestas įsirengė žiedinę metro liniją, kuri veikia iki šiol.

Šiuo metu Oslo metro yra viena populiariausių susiekimo priemonių šiame mieste. Yra veikiančios netgi 6 metro linijos, su 95 stotelėmis. Su šiuo viešuoju transportu kiekvienas, tiek vietinis, tiek ir turistas gali greitai ir be jokio vargo pasiekti reikalingiausias miesto vietas.

Oslo Oro uostai
  • Gardermoen oro uostas OSL
  • Moss Airport Rygge oro uostas RYG
  • Sandefjord oro uostas TRF