Pigiausi skrydžiai į Oslą iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Oslą


Oslas – Norvegijos sostinė, kiekvieną turistą stebinanti savo išskirtine gamta, įdomiomis lankytinomis vietovėmis, unikaliais objektais. Muziejų, restoranų, naktinių klubų, kavinių, barų, prekybos centrų gausa nepalieka nei vieno abejingo, todėl mieste gali pailsėti tiek išsiilgęs turiningų, tiek ir ramių atostogų. Jeigu planuojate savo atostogas šiame mieste, iš anksto pasirūpinkite, kad bilietų kainos į Oslo lankytinus objektus jūsų nenustebintų. Nusipirkite Oslo miesto kortelę, su kuria įėjimas bus pigesnis arba visiškai nemokamas į tas vietas, kurios jus domina.

Bilietų kainos į Oslą visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Oslas sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos į Oslą taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Bilietų kainos į Oslą – Norvegija visada bus pigesnės, jei juos įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti atostogų metu.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite – tokiu būdu sutaupysite pinigų, o likusius galėsite išleisti įvairioms pramogoms Oslo mieste. Gero skrydžio!

Oslo Oro uostai
  • Gardermoen oro uostas OSL
  • Moss Airport Rygge oro uostas RYG
  • Sandefjord oro uostas TRF