Pigiausi skrydžiai į Oslą iš artimų oro uostų

Kaunas - Oslas


Oslas – miestas, į kurį kiekvienais metais suplūsta tūkstančiai turistų iš viso pasaulio kampų. Jisai turi daug įdomių lankytinų objektų, unikalių muziejų ir nuostabų kraštovaizdį, kuriam atsispirti negali daugelis. Būtent tai paperka žmones atvykti į šį miestą dar ir dar kartą. Jeigu jūsų kelionės objektas yra Oslas, o esate kaunietis, iš anksto pasirūpinkite, kad Kaunas – Oslas bei Oslas – Kaunas bilietai būtų jūsų kišenėje vos susiplanavus kelionės datą.

Skrydžiai į Oslą iš Lietuvos yra vykdomi iš 3 lokacijų: (VilniausKauno bei Palangos) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro.

Lėktuvų bilietai Oslas – Kaunas

Pigūs lėktuvų bilietai Kaunas – Oslo bei Oslo – Kaunas būna juos perkant iki išskirdimo datos likus bent jau pusmečiui ar penkiems mėnesiams. Perkant juos iš ankščiau, skrydžių bendrovės nustato mažiausias kainas ir kiekvienas žmogus gali leisti sau juos įsigyti.

Brangiausi Kaunas – Oslo ir atgaliniais Oslo – Kaunas bilietai būna švenčių laikotarpiu, kai atostogų arba įdomių pramogų, kitoniškumo pasiilgę žmonės leidžiasi į įvairius pasaulio kraštus, norėdami pamatyti kaip kiti žmonės švenčia Kalėdas ar Naujuosius metus. Oslo miestas yra ne išimtis. Todėl, jeigu planuojate susipažinti su norvegų kultūra ir tradicijomis, nusipirkite lėktuvo bilietus ir pirmyn į pasaulį.

Žinoma, nepamirškite fakto, kad skrydžių bendrovės kartais pateikia paskutinės minutės pasiūlymus, o tokiu laikotarpiu tiek į priekį, tiek ir atgal Oslas – Kaunas bilietai yra itin pigūs. Nepražiopsokite tokių pasiūlymų ir nusipirkite bilietus vos už keliolika eurų.

Oslo Oro uostai
  • Gardermoen oro uostas OSL
  • Moss Airport Rygge oro uostas RYG
  • Sandefjord oro uostas TRF