Pigiausi skrydžiai į Oslą iš artimų oro uostų

Oslas - Ryga


Ryga, kaip ir Oslas – turistų traukos centrai. Šie abudu miestai turi ką parodyti, turi įdomių lankytinų vietų, muziejų, unikalių architektūrinių pastatų, statulų, prabangių restoranų, naktinių klubų. Jeigu planuojate savo kelionę į Oslą, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais. Dažnai ne tik latviai, bet ir lietuviai renkasi Rygos oro uostą, jeigu neberanda lėktuvo bilietų Lietuvoje jiems reikiamu metu.

Lėktuvų bilietai Oslas – Ryga ir Ryga – Oslas

Pigiausi tiek Ryga – Oslas, tiek ir Oslas – Ryga lėktuvų bilietai būna juos perkant likus iki išskridimo datos maždaug pusmečiui, blogiausiu atveju penkiems mėnesiams. Kuo labiau artėja išskridimo data, tuo labiau bilietai brangta, todėl turėkite tai omenyje ir jais pasirūpinkite vos susiplanavę savo kelionę.

Brangūs Oslas – Ryga skrydžiai ir atvirkščiai, dažniausiai, būna švenčių laikotarpiu, kai žmonės, išsiilgę atostogų džiaugsmo, keliones planuoja net ir šaltuoju sezonu. Taip pat bilietų kainos padidėja ir vasarą, kai turistai plūsta į visas pasaulio šalis, stengdamiesi kuo turiningiau ir įdomiau praleisti savo laisvalaikį.

Linkime, kad skrydis į Norvegijos sostinę bei skrydis Oslas – Ryga būtų patogus ir neprailgtų. Pasirūpinkite savo laisvalaikiu lėktuve ir pasiimkite įdomių knygą ar nešiojamą kompiuterį – taip galėsite „prastumti“ savo laisvalaikį ir net nepajusite kaip atsidursite jums reikiamame kelionės taške.

Oslo Oro uostai
  • Gardermoen oro uostas OSL
  • Moss Airport Rygge oro uostas RYG
  • Sandefjord oro uostas TRF