Pigiausi skrydžiai į Oslą iš artimų oro uostų

Oslas - Vilnius


Oslas – populiari kelionių kryptis. Į Norvegijos sostinę suguža žmonės iš viso pasaulio, o lietuviai, žinoma, ne išimtis. Osle kiekvienas gali aplankyti įdomius muziejus, pavakarieniausit prabangiuose restoranuose, pamatyti unikalius architektūrinius paminklus, pastatus, statulas arba tiesiog pasivaikščioti centre, gamtoje. Jeigu Oslas yra jūsų atostogų kryptis, pasirūpinkite, kad tiek bilietai į priekį, tiek ir lėktuvo bilietai Oslas – Vilnius būtų kuo pigesni.

Oslas – Vilnius skrydis

Skrydžiai į Oslą iš Vilniaus yra vykdomi labai dažnai, net kelis kartus per savaitę, o kartais net ir dar dažniau. Vilniaus nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje. Visgi, pirkdami bilietus į priekį, nepamirškite ir atgalinių Oslas – Vilnius bilietų, taip sutapysite laiko, o gal net ir pinigų.

Oslas – Vilnius tiesioginiai skrydžiai

Oslas – Vilnius tiesioginiai skrydžiai pastaruoju metu yra dažnas reiškinys Oslo oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei neprailgs. Visgi, pasirūpinkite savo laisvalaikiu lėktuve: įsidėkite nešiojamą kompiuterį, pasiimkite įdomią knygą ir net nepajusi kaip atsidursite Lietuvoje.

Pigiausi bilietai Oslas – Vilnius, kaip ir Vilnius – Oslas dažniausiai būna likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto. Taip pat Oslas – Vilnius skrydis bus pigus, jeigu pasinaudosite paskutinės minutės pasiūlymu arba skrydžių bendrovės siūlomomis akcijomis.

Oslo Oro uostai
  • Gardermoen oro uostas OSL
  • Moss Airport Rygge oro uostas RYG
  • Sandefjord oro uostas TRF