Pigiausi skrydžiai į Oslą iš artimų oro uostų

Palanga - Oslas


Apie Oslą galite vartyti kelionių žurnalus, naršydami skaityti internete, klausytis pažįstamų atsiliepimų ar žiūrėti televizijos laidas, tačiau niekas nesuteiks jums tokių įspūdžių, kaip apsilankymas šiame mieste ir realios kelionių dvasios pajautimas. Ką išvysite Osle, išliks jūsų atmintyje dar ilgai ir suteiks neišdildomų įspūdžių iki kitos įspūdingos kelionės.

Skrydžiai į Oslą iš Lietuvos yra vykdomi iš 3 lokacijų: (VilniausKauno bei Palangos) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro.

Lėktuvo bilietai Palanga – Oslas

Jeigu pasirinkote Norvegijos sostinę savo atostogų arba ilgojo savaitgalio objektu, iš anksto pasirūpinkite, kad Palanga – Oslas pigiausi bilietai būtų jūsų kišenėje iš anksto. Taip pat, pirkdami bilietus į priekį, tuo pačiu metu nusipirkite ir Oslas – Palanga (Oslo – Palanga) atgalinius bilietus, taip sutaupysite laiko, o galbūt ir pinigų. Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Oslą iš Palangos tapo dar labiau prieinami.

Brangiausi lėktuvo bilietai Palanga – Oslas būna šventinėmis gruodžio – sausio dienomis. Tokiu metu ne vienas turistas, norėdamas nestandartiškai praleisti šventes, ieško kelionių į kitas pasaulio šalis. Visgi, jeigu norite per šventes pamatyti Oslą, nusipirkite lėktuvo bilietus Palanga – Oslas bei Oslas – Palanga likus bent jau pusei metų iki išskridimo, tokiu atveju, galbūt, sutaupysite.

Oslo Oro uostai
  • Gardermoen oro uostas OSL
  • Moss Airport Rygge oro uostas RYG
  • Sandefjord oro uostas TRF