Pigiausi skrydžiai į Oslą iš artimų oro uostų

Vilnius - Oslas


Oslas – miestas, kuriame pilna muziejų, įdomių lankytinų vietų. Pati Norvegija – nuostabaus kraštovaizdžio šalis, stebinanti kiekvieną turistą. Nors Oslas yra ganėtinai brangus miestas, vis dėlto, skrydžių kompanijos pasirūpino, kad į Norvegijos sostinę kiekvienas turistas galėtų atvykti kuo pigiau. Jeigu pasirinkote šį miestą savo kelionės objektu, pasirūpinkite iš anksto lėktuvo bilietais ir skrydžiai Vilnius – Oslas – Vilnius jums kainuos žymiai pigiau.

Vilnius – Oslas skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Oslas nuo Vilniaus nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Vilnius – Oslas tiesioginiai skrydžiai

Vilnius – Oslas skrydis be persėdimų pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei neprailgs.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Oslas Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Oslas Wizzair kelionių pasiūlymai

Pigiausi bilietai Vilnius – Oslas dažniausiai likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Oslo Oro uostai
  • Gardermoen oro uostas OSL
  • Moss Airport Rygge oro uostas RYG
  • Sandefjord oro uostas TRF