Pigiausi skrydžiai į Oslą iš artimų oro uostų

Gyvenimas Osle


Skandinaviška kultūra yra visiškai kitokia nei mūsų lietuvių. Kitoks požiūris į gyvenimą, kitokios tradicijos, kitokie papročiai ir vis dėlto, tai traukia tikrai ne vieną. Tiek apsilankyti, tiek ir pagyventi Norvegijoje veržiasi ne vienas lietuvis ne tik dėl iš ties gerų pragyvenimo sąlygų, didelių atlyginimų, bet ir dėl nuostabaus grožio gamtos. Oslas – šios šalies centras, į kurį kasmet suplūsta tūkstančiai turistų.

Gyvenimas Oslo mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką.

Nenuostabu, kad Osle, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o Oslo apylinkėse gyvenimas plaukia sava vaga. Vis dėlto, jeigu norite pažinti geriau šį miestą, aplankykite ne tik centrą, bet ir užmiesčius. Ten galite pamatyti kaip gyvena vietiniai žmonės, kokių tradicijų ar papročių laikosi, kokia jų kultūra. Juk kiekvienoje kelionėje norime pasisemti daugiau, daugiau sužinoti ir pamatyti, todėl gyvenimas Osle – naujų galimybių vieta.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Osle yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių žmonių, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų.

Gyvenimas Osle sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Oslo gatvėse sulėtėja ir aptingsta.

Oslo Oro uostai
  • Gardermoen oro uostas OSL
  • Moss Airport Rygge oro uostas RYG
  • Sandefjord oro uostas TRF