Pigiausi skrydžiai į Oslą iš artimų oro uostų

Turizmas Osle


Skandinavijos šalys yra labai mėgstamos turistų. Tiek Švedija, tiek ir Norvegija yra gausiai lankomos. Tikriausiai ne vienas žmogus pasvajoja bent truputį paatostogauti Osle – gamtos, grožio ir istorijos mieste. Oslas turistams yra labai patrauklus, nes jo gatvės gali dažnai priminti Vilniaus, o paprastumas, miesto šurmulys bet tuo pačiu ir ramumas tikrai žavi.

Turizmas Osle yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūsta į Oslą.

Oslo turizmo informacijos centras maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba anglų kalba, todėl nei vienam, atėjusiam kažko išsiaiškinti, nebus sunku susikalbėti. Šiuose informacijos centruose, turistai gali įsigyti įvairius lankstinukus su įžymiomis miesto vietomis, taip pat informacinius bukletus, kuriuose yra pateikiama svarbiausia informacija apie miestą, Osle vykstančias šventes, renginius. Būtinai su savimi pasiimkite ir Oslo miesto žemėlapį tam, kad nepasiklystumėte.

Oslo turizmas yra išvystytas. Galite įsigyti turisto kortelę, kuri atidarys daugelį durų ir nemokamai leis apsilankyti daugiau nei 30 muziejų. Taip pat su šia kortele galėsite nemokamai naudotis viešuoju transportu, eiti į įvairias pramogų vietas. Restoranai bei kiti viešo maitinimo sektoriai suteiks nuolaidas. Kortelė galioja 24/48/72 valandas nuo pirmojo pasinaudojimo pradžios. Kiekvienos kaina, žinoma, skiriasi, o ją galite įsigyti Oslo turizmo informacijos centre.

Oslo turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Osle – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Oslo Oro uostai
  • Gardermoen oro uostas OSL
  • Moss Airport Rygge oro uostas RYG
  • Sandefjord oro uostas TRF