Pigiausi skrydžiai į Oslą iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Oslą


Skrydžiai į Oslą iš Lietuvos yra vykdomi iš 3 lokacijų: (Vilniaus, Kauno bei Palangos) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai.Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro. Skrydžiai iš Rygos į Oslą labai mėgstami ne tik latvių, bet ir lietuvių, nes tai dar pigesnis keliavimo būdas. Tų pačių atostogų metu galima aplankyti ne vienos, o net dviejų šalių sostines.

Pigūs skrydžiai į Oslą

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Oslą tapo dar labiau prieinami. Skrydis į Oslą pigiausias bus tada, jeigu bilietus įsigysite iki išskridimo datos likus bent jau pusei metų ar penkiems mėnesiams. Pasirūpinkite tuo iš anksto ir įsigykite pigius lėktuvo bilietus internetu greičiau bei patogiau.

Tiesioginiai skrydžiai į Oslą

Tiesioginiai skrydžiai į Oslą yra vykdomi iš Vilniaus. Oslas nuo Lietuvos sostinės Vilniaus yra nutolęs 1,046.2 kilometrų, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą.

Paskutinės minutės skrydžiai į Oslą

Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Oslą įsigyti dažniausiai galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus. Nepražiopsokite tokių pasiūlymų ir Norvegijos sostinę pamatykite pigiau, o likusius pinigus išleiskite per atostogas.

Oslo Oro uostai
  • Gardermoen oro uostas OSL
  • Moss Airport Rygge oro uostas RYG
  • Sandefjord oro uostas TRF