Pigiausi skrydžiai į Oslą iš artimų oro uostų

Oslo oro uostai


Norvegija – įspūdinga šalis, su įdomia gamta, turinti daug kalnų, uolienų, kurios nepalieka nei vieno abejingo, atvykusio į ją, turisto. Jos sostinė Oslas kasmet pritraukia tūkstančius žmonių iš viso pasaulio, norinčių pamatyti įdomius muziejus, architektūrinius statinius, unikalias kitas lankytinas vietas. Jeigu savo atostogų kryptimi pasirinkote būtent šį miestą, iš anksto susipažinkite, kuriam oro uoste atsidursite ir įsigykite pigius lėktuvo bilietus.

Oslo oro uostai

Oslo oro uostai pasižymi tvarka, švara ir didžiuliais turistų srautais. Tikriausiai kaip ir kiekvienoje sostinėje, taip ir šioje, žmonių gausa čia yra nuolatos, visus metus iš eilės. Populiariausias Oslo (Rygge) oro uostas yra šiuolaikiškas, jame yra daug rozečių, kur kiekvienas turistas gali pasikrauti savo elektroninius prietaisus laukdamas lėktuvo. Žinoma, apie bevielį internetą net nėra kalbos – jis čia veikia kuo puikiausiai. Jeigu iki jūsų lėktuvo liko laukti labai ilgai, pasirūpinkite nakvyne. Nakvynė oro uoste taip pat įmanoma, kadangi jame yra daug medinių kėdžių, be jokių padalinimų, todėl kiekvienas klientas gali prigulti ir nusnūsti tiesiog ant jų.

Tiek Rygge, tiek ir kiti Oslo oro uostai pasirūpina turistais. Jeigu norite užkąsti ar atsigerti, drąsiai galite tai padaryti. Taip pat laukiantys lėktuvo laisvai ras ką veikti ir net nepastebės, kad atėjo jų eilė palikti Norvegiją.

Oslo Oro uostai
  • Gardermoen oro uostas OSL
  • Moss Airport Rygge oro uostas RYG
  • Sandefjord oro uostas TRF