Pigiausi skrydžiai į Oslą iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Oslą


Oslas – Norvegijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Skrydžių bendrovės, atsižvelgdamos į tai pasirūpino, kad kiekvienas žmogus, norintis aplankyti Oslą, gali tai drąsiai padaryti, kadangi lėktuvo bilietų kainos – prieinamos kiekvienam. Jeigu jūsų kelionės kryptis yra Oslas, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais ir pamatykite šį miestą savo akimis.

Pigūs skrydžiai į Oslą

Nebrangūs skrydžiai į Oslą yra vykdomi iš įvairių lokacijų: VilniausKauno bei Latvijos sostinės Rygos. Rygą kiekvienas gali pasiekti labai nesunkiai. Tai vos keturios valandos keliaujant autobusu, o mašina, tikriausiai, Rygos oro uostą pasieksite dar greičiau. Pigūs skrydžiai į Oslą iš Rygos ar į ją bus tada, jeigu pirksite bilietus iki kelionės pradžios likus bent jau pusei metų.

Pigūs skrydžiai į Oslą iš Kauno arba pigūs skrydžiai į Oslą iš Vilniaus būna, kai skrydžių bendrovės paskelbia įvairias akcijas. Kartais bilietai parduodami vos už 1 eurą, todėl žmonės skuba tokius bilietus kuo greičiau išpirkti. Vis dėlto, jeigu randate skrydžiui į Oslą akciją, paskubėkite ir pamatykite Norvegijos sostinę investavę į tai minimaliai.

Tiek pigūs skrydžiai į Oslą iš Kauno, tiek ir pigūs skrydžiai į Oslą iš Vilniaus siūlomi labai dažnai. Jeigu mėgstate spontaniškumą, paieškokite pigių bilietų ir juos nusipirkę leiskitės į neužmirštamą kelionę, pilną įspūdžių, kurie išliks jūsų atmintyje visą gyvenimą.

Oslo Oro uostai
  • Gardermoen oro uostas OSL
  • Moss Airport Rygge oro uostas RYG
  • Sandefjord oro uostas TRF