Pigiausi skrydžiai į Oslą iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai iš Oslo


Ko gero kiekvienas turistas, atostogaujantis ar verslo reikalais skrendantis į bet kurią šalį, nori nusipirkite kuo pigesnius lėktuvo bilietus, o likusią sumą išleisti svečioje šalyje. Skrydžių bendrovės pasirūpino, kad pigūs skrydžiai iš Oslo ir į jį būtų ne tik svajonė, bet ir pasiekiamas dalykas.

Pigūs skrydžiai iš Oslo ir į jį dažniausiai būna nusipirkus lėktuvo bilietus, iki išskridimo datos likus bent jau pusei metų ar penkiems mėnesiams. Taip pat pigių bilietų žmonės gali įsigyti skrydžių bendrovės paskelbus įvairius pasiūlymus, akcijas, kurių metų, bilietai tekainuoja keliolika eurų.

Skrydžiai iš Oslo į Lietuvą vyksta ganėtinai dažnai, kartais net kelis kartus per savaitę, todėl norėdami tiesiog praleisti laisvalaikį Lietuvoje ar aplankyti brangius žmones, drąsiai galite tai padaryti, nusipirkę lėktuvo bilietus, kad ir tą pačią dieną.

Skrydžiai iš Oslo į Lietuvą:

Populiarios skrydžių bendrovės pasirūpino, kad kiekvienas žmogus, gyvendamas Osle arba jame tiesiog atostogaudamas, pirkdamasis bilietus pirmyn į Norvegijos sostinę, taip pat pirkdamasis bilietus atgal, galėtų nuskristi į jam reikiamus taškus. Tiek skrydžiai iš Oslo į Vilnių, tiek skrydžiai iš Oslo į Kauną, tiek ir skrydžiai iš Oslo į Palangą vykdomi labai dažnai, todėl jeigu gyvenate šiuose miestuose arba jų apylinkėse, namuose atsidursite labai greitai bei nereikės leisti papildomų pinigų autobusui.

Taip pat Oslo oro linijos pasirūpino, kad lėktuvai skristų ir į kitus pasaulio miestus. Pavyzdžiui, skrydžiai iš Oslo į Bergeną arba skrydžiai iš Oslo į Londoną yra vykdomi dažnai, todėl jeigu ruošiatės ilgoms atostogoms, vienu metu galite pamatyti kelis miestus, o skrendant iš Norvegijos sostinės, tai galite padaryti dar ir pigiau.

Oslo Oro uostai
  • Gardermoen oro uostas OSL
  • Moss Airport Rygge oro uostas RYG
  • Sandefjord oro uostas TRF